Show Esports

Live Scores

Fotbal Peru - Liga 2 00' CD Universidad San Martín CD Universidad San Martín View UCV Moquegua UCV Moquegua
Fotbal Island - 4. divize 45' Kria Kria 3-0 Hamar Hveragerdi Hamar Hveragerdi
Fotbal Island - 4. divize 47' KA Asvellir KA Asvellir 1-2 KH Hlidarendi KH Hlidarendi
Fotbal Island - 2. divize 47' Selfoss [1] Selfoss 1-2 Haukar [8] Haukar
Fotbal Euro 2024 61' Chorvatsko [4] Chorvatsko 1-0 Itálie [2] Itálie
Fotbal Euro 2024 61' Albánie [3] Albánie 0-1 Španělsko [1] Španělsko
Fotbal Island - 4. divize 90' RB Keflavík 1-10 Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
Fotbal Irsko - Munster - Senior Cup 90'<sup>+5</sup> Kerry FC 1-2 Waterford FC Waterford FC
Fotbal Island - 4. divize 92' Ymir Kopavogur Ymir Kopavogur 3-2 KFS KFS
Basketbal Brazílie - LDB U22 1 - 10:00 Uniao Corinthians LDB U22 0-0 Vasco da Gama/Tijuca LDB U22
Tenis ITF W50 Palma del Rio 15-0 Maria Jose Portillo Ramirez 1-2 Demi Tran
Tenis ITF W50 Palma del Rio 0-0 [341] Madison Sieg 6-3,6-3 Sophie Chang [330]
Tenis ITF W50 Palma del Rio 40-30 [308] Martyna Kubka 2-6,3-5 Linda Klimovicova [245]
Tenis Challenger Ibague 40-A Jose Pereira 3-6,6-3,0-1 Tomas Farjat
Tenis WTA Eastbourne 30-0 [30] Leylah Fernandez 6-2,3-6,4-2 Barbora Krejčíková [31]
Tenis Challenger Ibague 40-A Bautista Vilicich 7-5,2-5 Alexander Stater
Tenis Challenger Ibague 8-7 Mateo Barreiros Reyes 3-6,7-6,6-6 Noah Schachter
Tenis ITF M25 Bakio 0-0 Pol Del Castillo 6-5 Mikel Martinez
Tenis ITF M25 Bakio 6-7 Xavi Matas Ortega 3-6,6-4,0-0 Ian Luca Cervantes Tomas
Tenis WTA Bad Homburg 0-0 [112] Caroline Wozniacki 6-3,6-7,1-2 Elina Svitolina [21]
Dostihy Fort Erie 06/24 20:58 Dostih 8 Fort Erie View
Dostihy Presque Isle Do 06/24 20:48 Dostih 2 Presque Isle Downs View
Dostihy Horseshoe India 06/24 20:45 Horseshoe Indiana View
Dostihy Finger Lakes 06/24 20:38 Dostih 5 Finger Lakes View
Dostihy Fort Erie 06/24 20:30 Dostih 8 Fort Erie View
Dostihy Palermo (ARG) 06/24 20:30 Palermo (ARG) (Závod 8) View
Dostihy Valparaiso 06/24 20:30 Valparaiso (Závod 2) View
Dostihy Presque Isle Do 06/24 20:21 Dostih 2 Presque Isle Downs View
Dostihy Thistledown 06/24 20:20 Dostih 6 Thistledown View
Dostihy Philadelphia 06/24 20:20 Dostih 7 Philadelphia View
Dostihy Horseshoe India 06/24 20:14 Horseshoe Indiana View
Dostihy Finger Lakes 06/24 20:09 Dostih 5 Finger Lakes View
Závody chrtů Nottingham EVE 06/24 20:28 Nottingham - VEČ. (Závod 7) View
Závody chrtů Harlow EVE 06/24 20:26 Harlow - VEČ. (Závod 8) View
Závody chrtů Yarmouth EVE 06/24 20:23 Yarmouth - VEČ. (Závod 8) View
Závody chrtů Kinsley EVE 06/24 20:16 Kinsley - VEČ. (Závod 6) View
Plochá dráha Plochá dráha 06/24 18:18 Belle Vue 43-35 Leicester
Pool World Team Shootout 06/24 19:50 Malta 0-3 Wales
Stolní tenis TT Star Series Jakub Zelinka 5-8 Tobias Hippler
Stolní tenis TT Elite Series Krystian Kolodziej 0-0 Grzegorz Felkel
Stolní tenis Setka Cup Anatolii Nazarov 0-0 Viktor Yevtodii
Stolní tenis TT Cup 11-7,8-11 Vojtech Sanc 1-0 Petr Priscak
Stolní tenis Česká republika - Liga Pro 11-13,11-7,11-8 Jiri Louda 4-10 Milan Klement
Stolní tenis Česká republika - Liga Pro 10-12,7-11 Tomas Navrat 2-1 Alois Kanak
Stolní tenis Česká republika - Liga Pro 5-11,11-8,10-12 Milan Cakovsky Snr 1-7 Tomas Beran 2000
Stolní tenis Setka Cup 11-5,7-11,7-11 Ondrej Chadima 15-15 Vaclav Coubal
Stolní tenis Setka Cup 9-11,13-11,11-5 Mykhailo Potapov 5-5 Yurii Parahailo
Stolní tenis TT Cup 6-11,10-12,11-7 Jonas Kulveit 9-6 Ondrej Fiklik
Stolní tenis TT Cup 8-11,14-16,11-6,11-7 Zdenek Dusek 2-3 Marek Dlask
e-Sport VALORANT - VCL Portugal 01:10 HOF Esports 2-0 GTZ Esports
e-Sport CS2 - United21 SA 01:55 InSanitY 12-9 Hype
e-Sport DOTA2 - Elite League Quals - SA 17:49 Leviatan 1-0 Cuyes Esports
e-Sport VALORANT - VCL Levant & NA 00:42 R8 Esports 3-2 NASR Esports