Skip Esports

Házená Live In Play Betting & Odds, Fixtures and Results

Fixtures

Afrika - Liga mistrů 10/03 12:00 MC Alger v Club Africain View
Afrika - Liga mistrů - ženy 10/03 12:00 CF Boumerdes ženy v GS Petroliers ženy View
Afrika - Liga mistrů - ženy 10/03 14:00 FAP Yaounde ženy v HBC El Biar ženy View
Afrika - Liga mistrů - ženy 10/03 14:30 Habitat HC ženy v Petro ženy View
Německo - Bundesliga 2 10/03 15:00 HBW Balingen-Weilstetten v HC Motor View
Německo - Bundesliga 2 10/03 15:00 TV Grosswallstadt v HSG Konstanz View
Afrika - Liga mistrů 10/03 16:00 Es Ain Touta v Esperance Tunis View
Afrika - Liga mistrů 10/03 16:00 JS Kinshasa v AL Ahli (Egypt) View
Izrael - Premier League 10/03 16:30 Bnei Herzliya v Hapoel Eilot View
Izrael - Premier League 10/03 16:30 AS Ramat Hasharon v Hapoel Ashdod View
Izrael - Premier League 10/03 16:30 Maccabi Rishon LeZion v Hapoel Kiryat Ono View
Švédsko - Handbollsligan 10/03 17:00 IK Sävehof v Önnereds HK View
Izrael - Premier League 10/03 17:00 Maccabi Motzkin v ASA Tel Aviv View
Izrael - Premier League 10/03 17:00 Hapoel Ramat Gan v AC Ness Ziona View
Maďarský pohár 10/03 17:00 SZESE Gyor v Tatai AC View
Norsko - Eliteserien 10/03 17:15 Elverum v Drammen View
Srbsko - Superliga 10/03 18:00 RK Partizan Belgrad v RK Rudar Kostolac View
Izrael - Premier League 10/03 18:00 HC Holon v Hapoel Rishon LeZion View
Afrika - Liga mistrů 10/03 18:00 El Zamalek v FAP Yaounde View
Afrika - Liga mistrů - ženy 10/03 18:00 Primeiro de Agosto ženy v TKC Yaounde ženy View
Island - Úrvalsdeild 10/03 19:30 Valur v Fram Reykjavík View

Results

Afrika - Liga mistrů - ženy 10/03 10:00 USG ženy v Flowers HBC ženy 31-28
Argentina - LHC Plata Clausura 10/02 21:30 Argentinos Juniors B v Comunicaciones 33-31
Argentina - LHC Plata Clausura 10/02 21:00 Ferro Carril Oeste B v Hurlingham 28-24
Argentina - LHC Plata Clausura 10/02 21:00 San Fernando B v Estudiantes de La Plata 29-34
Argentina - LHC Plata Clausura 10/02 19:15 SAG Villa Ballester B v AA Quilmes B 38-19
Izrael - Winner Cup 10/02 19:00 Petah Tikva 2 v Maccabi Hakiryatim 26-27
Černá Hora - Prva Liga 10/02 18:00 RK Sutjeska v Partizan Tivat 29-26
Afrika - Liga mistrů - ženy 10/02 18:00 GS Petroliers ženy v TKC Yaounde ženy 39-30
Afrika - Liga mistrů 10/02 18:00 El Zamalek v MC Alger 34-25
Slovinsko - Prva Liga - ženy 10/02 17:00 ZURD Koper ženy v RK Olimpija ženy 26-24
Portugalsko - 2. divize 10/02 17:00 Estrela Amadora v CF Sassoeiros 30-24
Chorvatsko - Premijer Liga 10/02 17:00 RK Metkovic-Mehanika v RK Rudar 31-27
Norsko - 1. divize 10/02 17:00 Viking TIF v Melhus 36-27
Polsko - Superliga 10/02 16:30 Gornik Zabrze v MKS Kalisz 32-25
Izrael - Brenner Cup 10/02 16:15 Maccabi Petah Tikva v Maccabi Raanana 30-20
Itálie - Serie A2 10/02 16:00 Pescara v Ferrara United 21-33
Afrika - Liga mistrů 10/02 16:00 Club Africain v Red Star OJA 33-26
Afrika - Liga mistrů 10/02 16:00 AL Ahli (Egypt) v Es Ain Touta 36-17
Švédsko - Allsvenskan - ženy 10/02 16:00 Eskilstuna Guif Women v AIK ženy 26-24
Portugalsko - Liga Andebol 10/02 16:00 Madeira v ADA Maia Ismai 32-27
Island - Úrvalsdeild 10/02 16:00 IBV Vestmannaeyjar v Hordur 43-25
Chorvatsko - Premijer Liga 10/02 16:00 RK Ribola Kastela v RK Zamet 27-25
Rakousko - HLA2 10/02 16:00 Wat Atzgersdorf v Handball Leoben 33-32
Rakousko - HLA2 10/02 16:00 UHC Salzburg v Schwaz HT 2 26-15
Srbsko - Superliga 10/02 16:00 RK Dubocica v Radnicki Kragujevac 27-29
Norsko - 1. divize 10/02 16:00 Ros v Charlottenlund SK 27-33
Norsko - Eliteserien 10/02 16:00 Runar Sandefjord v Nærbø IL 34-32
Norsko - Eliteserien 10/02 16:00 Sandnes v Bækkelaget 26-33
Dánsko - Handboldligaen 10/02 16:00 GOG v Aalborg Håndbold 29-35
Rakousko - HLA2 10/02 15:55 WAT Funfhaus HB v UHC Hollabrunn 27-31