Live Scores

Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 00' Asker U19 View Skeid U19
Fotbal Slovinsko - Pohár 00' NK Maribor NK Maribor View NK Domzale NK Domzale
Fotbal eFotbal - Liga Pro - 12min. hra 00' Rattata 522 (NFC) Esports View MODFX (MOD) Esports
Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 00' Stabaek U19 View Baerum SK U19
Fotbal Brazílie - Liga U20 00' Ceres U20 View Barra Mansa U20
Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 00' Lillestrom 2 U19 View Sarpsborg 08 U19 Sarpsborg 08 U19
Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 00' Kongsvinger U19 View Kjelsas U19
Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 00' Brumunddal U19 View KFUM U19
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 00' RB Leipzig (RIK) Esports View Bayer 04 (kit) Esports
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 00' B.M'gladbach (fleshka77) Esports View Hoffenheim (praym) Esports
Fotbal Brazílie - Campeonato Sergipano A2 02' Barra dos Coqueiros SE 0-0 Riachão EC
Fotbal Argentina - Liga B týmů 02' Club Comunicaciones - B tým Club Comunicaciones - B tým 0-0 Canuelas FC - B tým Canuelas FC - B tým
Fotbal Argentina - Liga B týmů 06' Berazategui - B tým 0-0 Real Pilar - B tým
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 07' Italy (Yarik_SH) Esports 2-1 Netherlands (Calvin) Esports
Fotbal Brazílie - Liga U20 07' Arapiraca AL U20 0-0 Cruzeiro AL U20
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 08' Denmark (Luntik) Esports 0-0 Switzerland (grf) Esports
Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 08' Drobak/Frogn U19 0-0 Lørenskog U19
Fotbal Brazílie - Copa Gaucho 09' Garibaldi RS 0-0 CE Aimore CE Aimore
Fotbal Brazílie - Campeonato Carioca B2 09' CEAC/Araruama 0-0 Barra da Tijuca RJ
Fotbal Argentina - Liga B týmů 11' CA Ituzaingo - B tým 0-1 Leandro N. Alem - B tým
Fotbal Brazílie - Liga U20 11' Casimiro de Abreu U20 0-1 Bonsucesso FC U20
Fotbal Německo - Landespokal 11' GW Brauweiler 0-2 VfL Vichttal VfL Vichttal
Fotbal Španělsko - Primera División 11' Granada [18] Granada 0-0 Getafe [20] Getafe
Fotbal Rumunsko - Pohár 12' SSU Politechnica Temešvár SSU Politechnica Temešvár 0-0 Rapid Bukurešť Rapid Bukurešť
Fotbal Anglie - Premier League Cup U23 12' Wigan U23 Wigan U23 1-0 Mansfield U23
Fotbal Norsko - Eliteserien 12' Sarpsborg [13] Sarpsborg 0-0 Valerenga [7] Valerenga
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 12' Taubate U20 [3] Taubate U20 0-0 Guarani SP U20 [1] Guarani SP U20
Fotbal Brazílie - Pohár U20 12' Botafogo RJ U20 Botafogo RJ U20 0-0 Cabofriense U20
Fotbal Brazílie - Liga U20 12' Joinville U20 Joinville U20 0-0 Avai U20 Avai U20
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 12' Sao Caetano U20 [3] Sao Caetano U20 1-1 Velo Clube U20 [4] Velo Clube U20
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 12' [2] XV de Jau U20 0-0 SC Corinthians Paulista U20 [1] SC Corinthians Paulista U20
Fotbal Brazílie - Pohár U20 12' Fluminense RJ U20 Fluminense RJ U20 0-0 Serra Macaense U20
Fotbal Belgie - Pohár 12' Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 Tienen Tienen
Fotbal Brazílie - Campeonato Carioca B2 12' Paduano EC 0-0 Campos AA
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 12' Itapirense U20 [3] Itapirense U20 0-0 Palmeiras U20 [1] Palmeiras U20
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 12' Independente FC Limeira U20 [4] Independente FC Limeira U20 0-0 Monte Azul U20 [3] Monte Azul U20
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 12' Santos U20 [2] Santos U20 0-1 Amparo U20 [4]
Fotbal Brazílie - Copa Verde 13' Brasiliense Brasiliense 0-0 Nova Mutum EC Nova Mutum EC
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 13' CA Juventus U20 [4] CA Juventus U20 0-0 Ferroviaria U20 [3] Ferroviaria U20
Fotbal Brazílie - Campeonato Carioca B2 13' Queimados RJ 0-1 Buzios
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 13' AA Flamengo Guarulhos U20 [4] AA Flamengo Guarulhos U20 0-0 Capivariano U20 [1] Capivariano U20
Fotbal Brazílie - Liga U20 13' Uniao Frederiquense U20 0-0 CA Carazinho U20
Fotbal Brazílie - Campeonato Paulista U20 14' XV Piracicaba U20 [1] XV Piracicaba U20 1-0 Sao Paulo U20 [3] Sao Paulo U20
Fotbal Argentina - Liga B týmů 15' El Porvenir - B tým 0-0 Deportivo Espanol - B tým
Fotbal Dánsko - DBU Pokalen 27' Midtjylland Midtjylland 0-0 AaB AaB
Fotbal Turecko - Pohár 28' Adana Demirspor Adana Demirspor 1-0 Nigde Anadolu Nigde Anadolu
Fotbal Německo - Landespokal 37' Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven 0-2 SSV Merten SSV Merten
Fotbal Argentina - Liga B týmů 40' UAI Urquiza - B tým 0-0 CSD Flandria - B tým
Fotbal Maďarský pohár 42' Kazincbarcikai BSC Kazincbarcikai BSC 1-1 Diosgyori VTK Diosgyori VTK
Fotbal Maroko - GNF 1 45' FAR Rabat [6] FAR Rabat 0-0 WAC Casablanca [2] WAC Casablanca
Fotbal Asijský pohár AFC U23 - kvalifikace 52' Jemen U23 [3] Jemen U23 0-0 Sýrie U23 [1] Sýrie U23
Fotbal Francie - Championnat National 52' Le Mans [7] Le Mans 0-0 US Orleans [15] US Orleans
Fotbal Francie - Championnat National 53' Creteil [17] Creteil 1-0 Red Star FC 93 [13] Red Star FC 93
Fotbal Španělsko - Primera División 53' Celta Vigo [14] Celta Vigo 0-0 Real Sociedad [4] Real Sociedad
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 54' IFK Norrkoping [6] IFK Norrkoping 1-0 Mjällby AIF [13] Mjällby AIF
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 54' Halmstad [14] Halmstad 1-1 Orebro SK [15] Orebro SK
Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 55' Skjetten U19 1-0 Ullensaker/Kisa U19
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 56' IFK Goteborg [11] IFK Goteborg 3-0 Djurgarden [2] Djurgarden
Fotbal Švédsko - Allsvenskan 57' Degerfors [12] Degerfors 0-1 Elfsborg [4] Elfsborg
Fotbal Saúdská Arábie - Premier League 64' Al Shabab Riyadh [3] Al Shabab Riyadh 3-0 Al Taee [15] Al Taee
Fotbal Nizozemsko - Pohár 70' Ajax Amateurs Ajax Amateurs 0-4 Cambuur Leeuwarden Cambuur Leeuwarden
Fotbal SAE - 1. liga 79' Al Jazira SC [3] Al Jazira SC 2-0 Baniyas SC [12] Baniyas SC
Fotbal Mauritánie - 1. divize 80' ASC Tidjikja 1-2 ASAC Concorde
Fotbal Jordánská liga - ženy 81' Al Ahli Amman ženy 1-3 Amman ženy
Fotbal Gibraltar - Národní liga 83' FCB Magpies [5] FCB Magpies 0-1 Lynx FC [11] Lynx FC
Fotbal Francie - Championnat National 85' Sedan [5] Sedan 0-1 Laval [8] Laval
Fotbal Ukrajina - Pohár 85' FC Metalist Charkov FC Metalist Charkov 1-0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Fotbal Norsko - Interkretsserie U19 85' Moss U19 1-8 Lyn 1896 U19
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 1 - 05:00 PHX Suns (OREZ) Esports 0-0 DEN Nuggets (AGORA) Esports
Basketbal Island - Premier League 1 - 10:00 Thor Thorl [5] Thor Thorl 0-0 IR Reykjavík [11] IR Reykjavík
Basketbal Euro Cup - ženy 1 - 10:00 Ensino Lugo ženy [3] Ensino Lugo ženy 0-0 Valencia ženy [1] Valencia ženy
Basketbal Euroliga 1 - 05:16 Maccabi Tel Aviv [7] Maccabi Tel Aviv 13-10 Barcelona [1] Barcelona
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 1 - 05:00 SA Spurs (DEANO) Esports 0-0 CHA Hornets (DRACO) Esports
Basketbal Euroliga 1 - 04:09 Alba Berlín [15] Alba Berlín 9-8 Bayern Mnichov [14] Bayern Mnichov
Basketbal Euroliga 1 - 03:01 Olympiacos [4] Olympiacos 9-10 Fenerbahce [11] Fenerbahce
Basketbal BNXT liga 1 - 03:06 The Hague Royals 11-13 Aris Leeuwarden Aris Leeuwarden
Basketbal e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut 2 - 03:13 LA Clippers (Aerolith) Esports 24-13 GS Warriors (Zephyr) Esports
Basketbal Dánsko - Basketligaen 3 - 06:49 Team FOG Næstved [3] Team FOG Næstved 44-56 Svendborg Rabbits [1] Svendborg Rabbits
Basketbal Dánsko - Basketligaen 3 - 10:00 BK Amager [10] BK Amager 35-36 Værløse Blue Hawks [5] Værløse Blue Hawks
Basketbal Argentina - La Liga 4 - 08:27 Barrio Parque 58-51 Deportivo Rivadavia Mendoza
Basketbal Argentina - La Liga 3 - 07:57 Quilmes Quilmes 39-31 Club Del Progreso
Basketbal Balkánská liga 3 - 05:50 Kumanovo [3] Kumanovo 36-59 Galil Elion/Kiryat Shmona [1] Galil Elion/Kiryat Shmona
Basketbal Slovinsko - 1. liga - ženy 4 - 05:01 Grosuplje ženy 62-61 Ilirija ženy
Basketbal Finsko - Divize 1A 4 - 00:00 Pyrintö Akatemia A 76-87 Helsingin NMKY
Basketbal Bahrajn - Premier League 4 - 02:29 Al Muharraq 71-83 Al Manama
Volejbal Izrael - Národní liga Ironi Givatayim 16-6 KK Tel Aviv 1
Volejbal Česká republika - Regionální liga - ženy Sn J. Hradec ženy 6-9 Slavia JU CB ženy
Volejbal Maďarský pohár Dag KSE 12-11 Dunaferr SE
Volejbal Russia Super League Women 25-15,9-25,25-18 Dinamo Moskva ženy [5] Dinamo Moskva ženy 21-23 Dinamo Kazan ženy [6] Dinamo Kazan ženy
Volejbal Česká republika - Extraliga 23-25,22-25,25-19 Brno [4] Brno 6-10 Ústí Nad Labem [11] Ústí Nad Labem
Hokej Švýcarsko - NLA 1 - 18:22 Servette GE [12] Servette GE 0-1 Lausanne HC [9] Lausanne HC
Hokej Německo - Eishockey Liga 2 - 00:00 ERC Ingolstadt [10] ERC Ingolstadt 1-2 Kölner Haie [7] Kölner Haie
Hokej Alps Hockey League 2 - 09:23 EC Red Bull Salzburg junioři [12] EC Red Bull Salzburg junioři 3-0 Vienna Capitals Silver [17] Vienna Capitals Silver
Hokej Norsko - Eliteserien 3 - 00:00 Gruner IL [9] Gruner IL 0-1 Storhamar [4] Storhamar
Hokej Maďarsko - Erste liga 2 - 18:25 Gyori ETO HC [7] Gyori ETO HC 2-2 HSC Csíkszereda [5] HSC Csíkszereda
Hokej Alps Hockey League 2 - 13:50 HDD Acroni Jesenice [1] HDD Acroni Jesenice 4-2 EC KAC II [6] EC KAC II
Hokej Švédská hokejová liga 2 - 11:14 Frölunda HC [1] Frölunda HC 3-1 Djurgårdens IF [13] Djurgårdens IF
Hokej Švédská hokejová liga 2 - 06:35 Rögle BK [3] Rögle BK 4-0 Skellefteå AIK [2] Skellefteå AIK
Hokej Švédská hokejová liga 2 - 07:36 Växjö Lakers HC [5] Växjö Lakers HC 4-3 IF Malmö Redhawks [9] IF Malmö Redhawks
Hokej Švédská hokejová liga 2 - 14:37 Brynäs IF [12] Brynäs IF 2-0 Linköping HC [11] Linköping HC
Hokej Švédská hokejová liga 2 - 08:03 IK Oskarshamn [6] IK Oskarshamn 1-3 Leksands IF [4] Leksands IF
Hokej Švédská hokejová liga 2 - 20:00 Timrå IK [14] Timrå IK 2-0 Örebro HK [8] Örebro HK
Hokej Norsko - Eliteserien 2 - 14:53 Vålerenga [5] Vålerenga 1-0 Stavanger [2] Stavanger
Hokej Švédská hokejová liga 2 - 04:32 Luleå HF [10] Luleå HF 0-0 Färjestad BK [7] Färjestad BK
Hokej KHL 3 - 20:00 Spartak Moskva [6] Spartak Moskva 0-2 HC Sochi [12] HC Sochi
Hokej Norsko - Eliteserien 3 - 09:21 Frisk Asker [7] Frisk Asker 3-0 Ringerike [8] Ringerike
Hokej Norsko - Eliteserien 3 - 07:17 Stjernen [1] Stjernen 3-1 Manglerud Star [10] Manglerud Star
Hokej KHL 3 - 16:55 Severstal Čerepovec [4] Severstal Čerepovec 1-1 Torpedo Nižnij Novgorod [9] Torpedo Nižnij Novgorod
Hokej KHL 0 - 05:00 Lokomotiv Jaroslavl [8] Lokomotiv Jaroslavl 1-1 Neftěchimik Nižněkamsk [5] Neftěchimik Nižněkamsk
Hokej Czech 2 Liga 3 - 15:49 HC Stadion Cheb 2-2 HC Kobra Praha
Hokej Rusko - MHL 0 - 00:51 Křídla Sovětů U20 [13] Křídla Sovětů U20 2-3 Loko U20 [2] Loko U20
Hokej Rusko - VHL 0 - 00:25 SKA-Neva [2] SKA-Neva 3-3 Toros Neftekamsk [10] Toros Neftekamsk
Házená Francie - Starligue 00:00 Chambery Savoie Chambery Savoie 0-0 Dunkerque Dunkerque
Házená Polsko - 1. Liga - ženy 10:46 WKPR Wesola Warszawa ženy [7] WKPR Wesola Warszawa ženy 8-2 KPR Marcovia ženy [5]
Házená Polsko - 1. liga 30:00 SMS ZPRP Kwidzyn 17-17 KS Tytani Wejherowo KS Tytani Wejherowo
Házená Izrael - Národní liga - ženy 30:00 HC Holon ženy HC Holon ženy 11-16 Maccabi Rishon LeZion ženy Maccabi Rishon LeZion ženy
Házená Srbsko - Superliga 30:00 Crvena Zvezda [5] Crvena Zvezda 16-16 RK Vojvodina [1] RK Vojvodina
Házená Argentina Nacional Clubs 37:35 Nueva Generacion 10-19 Ladricer
Házená Německo - Bundesliga 41:59 Rhein Neckar Löwen [11] Rhein Neckar Löwen 26-16 HBW Balingen-Weilstetten [17] HBW Balingen-Weilstetten
Házená Německo - Bundesliga 40:45 TSV Hannover Burgdorf [14] TSV Hannover Burgdorf 20-19 TSV GWD Minden [18] TSV GWD Minden
Házená Izrael - Premier League 47:15 Maccabi Motzkin [4] Maccabi Motzkin 20-26 Hapoel Ashdod [5] Hapoel Ashdod
Házená Arab Champions Cup 50:28 Al Wakra 27-18 JS Saoura
Házená Arab Champions Cup 46:51 Raja D Agadir 19-24 Al Ain
Házená Izrael - Národní liga - ženy 52:17 Bnei Herzliya ženy Bnei Herzliya ženy 34-23 Maccabi Petah Tikva ženy
Házená Švédsko - Handbollsligan 47:35 Lugi HF [13] Lugi HF 21-19 HK Malmö [6] HK Malmö
Házená Liga mistrů 54:13 Dinamo Bucuresti [7] Dinamo Bucuresti 27-27 Veszprém [3] Veszprém
Házená Liga mistrů 55:59 Meshkov Brest [8] Meshkov Brest 25-29 Elverum [5] Elverum
Házená Island - Olis Deildin - ženy 09:38 Afturelding ženy Afturelding ženy 4-2 Fram Reykjavik ženy Fram Reykjavik ženy
Tenis ITF M15 Tallahassee - čtyřhra muži 0-15 Broom/Patten 6-4,0-0 H. Boyer/D. Boyer
Tenis Challenger Lima - čtyřhra muži 15-15 Kopřiva/Merino 0-0 Galdos/Oliveira
Tenis Challenger Las Vegas - čtyřhra muži 0-0 Harrison/Krueger 0-0 Verdugo/Reyes-Varela
Tenis ITF W25 Guayaquil 0-0 Fernanda Astete 0-0 Dea Herdzelas
Tenis Challenger Las Vegas 0-15 [271] Tatsuma Ito 1-1 Taro Daniel [120]
Tenis ITF W80 Tyler 0-15 [169] Grace Min 0-2 Katarzyna Kawa [159]
Tenis ATP Petrohrad - čtyřhra muži 0-0 Khachanov/Rublev 1-2 Bopanna/Shapovalov
Tenis ITF M25 Guayaquil 0-0 Miguel L Sicco 0-3 Matias Zukas
Tenis WTA Courmayeur 0-0 [102] Magdalena Frech 3-2 Ann Li [48]
Tenis Challenger Ismaning - čtyřhra muži 15-15 Sancic/Sitak 5-3 Cornea/Ramanathan
Tenis Challenger Ismaning - čtyřhra muži 0-0 Marterer/Sachko 3-5 Begemann/Zelenay
Tenis ITF W80 Poitiers - čtyřhra ženy Haverlag/Robbe 3-6,1-3 Barnett/Nicholls
Tenis ITF M25 Calabasas 40-A Gage Brymer 6-4,2-0 Kyle Kang
Tenis ITF M25 Calabasas 15-40 Jaimee Floyd Angele 6-3,4-5 Zachary Svajda
Tenis Challenger Brest - čtyřhra muži 30-0 Molchanov/Nedovyesov 4-2 Silva/Sousa
Tenis Billie Jean King Cup 40-15 D Montano/Z Melgar 6-2,0-0 Obando/Mata
Tenis ITF M25 Calabasas 30-0 Toby Kodat 6-1,1-2 Govind Nanda
Tenis Challenger Lima 0-0 [223] Jesper De Jong 5-7,0-0 Tomas Martin Etcheverry [133]
Tenis Challenger Brest 0-0 [107] Hugo Gaston 6-7,0-0 Maxime Janvier [234]
Tenis ITF M15 Tallahassee 15-40 Ben Shelton 6-3,3-5 Duarte Vale
Tenis ITF W25 Guayaquil 40-30 Mell E R Gonzalez 6-3,2-0 Jasmin Jebawy
Tenis ITF W25 Guayaquil 0-0 Rushri Wijesundera 1-6,2-2 Maria F H Gonzalez
Tenis ITF M25 Guayaquil 40-15 Paul Valsecchi 0-6,6-2,2-1 Antonio Cayetano March
Tenis ATP Vídeň 0-0 [32] Alex De Minaur 2-6,6-3,2-5 Alexander Zverev [4]
Tenis ITF M25 Sarreguemines - čtyřhra muži 15-40 Ellis/Schoolkate 0-0 Breysach/Mayot
Tenis ITF W25 Austin 30-40 Elysia Bolton 4-6,6-3,2-3 Kylie Collins
Tenis ITF M15 Tallahassee 40-15 Alexandre Reco 2-6,7-5,1-3 Johannes Ingildsen
Tenis ITF W25 Austin 15-40 [416] Katrina Scott 6-4,5-5 Lulu Sun [343]
Tenis ITF W25 Austin 0-0 Tiphanie Fiquet 6-3,4-6,1-2 Mirjam Bjorklund
Tenis ITF W80 Tyler 15-0 [144] Caty McNally 7-5,3-0 Catherine Harrison [266]
Tenis ITF W80 Tyler [179] Katie Volynets 4-6,6-1,0-1 Claire Liu [89]
Tenis Billie Jean King Cup 15-15 Paola Bou 6-4,2-6,3-2 Hannah Chambers
Tenis ATP Vídeň - čtyřhra muži 0-0 Marach/Oswald 7-6,2-1 Peers/Polasek
Tenis Spojené království - Pro League 15-15 Giles Hussey 6-4,4-5 Daniel Little
Tenis WTA Courmayeur - čtyřhra ženy 0-0 Lechemia/Santamaria 6-1,4-5 Bolsova/Rakhimova
Dostihy Chelmsford City 10/28 18:30 Chelmsford City (Dostih 5) View
Dostihy Woodbine 10/28 18:27 Dostih 4 Woodbine View
Dostihy Gulfstream 10/28 18:26 Dostih 4 Gulfstream View
Dostihy Delta Downs 10/28 18:23 Dostih 2 Delta Downs View
Dostihy Laurel Park 10/28 18:20 Dostih 5 Laurel Park View
Dostihy Hipo Chile 10/28 18:15 Hipo Chile View
Dostihy Belmont Park 10/28 18:11 Dostih 4 Belmont Park View
Dostihy Cabourg 10/28 17:49 Cabourg (Dostih 8) View
Závody chrtů Sunderland EVE 10/28 18:26 Sunderland - VEČ. (Dostih 4) View
Závody chrtů Monmore EVE 10/28 18:24 Monmore - VEČ. (Dostih 4) View
Závody chrtů Swindon EVE 10/28 18:21 Swindon - VEČ. (Dostih 2) View
Závody chrtů Hove EVE 10/28 18:18 Hove - VEČ. (Dostih 5) View
Závody chrtů Perry Barr EVE 10/28 18:16 Perry Barr - VEČ. (Dostih 4) View
Závody chrtů Wheeling Island 10/28 18:15 Dostih 6 Wheeling Island View
Závody chrtů Limerick EVE 10/28 18:12 Limerick - VEČER (Dostih 2) View
Golf Bermuda Championship 10/28 10:11 Bermuda Championship View
Snooker European Masters - kvalifikace 2022 10/28 18:10 David Grace 0-0 Jackson Page
Snooker European Masters - kvalifikace 2022 10/28 18:00 Shaun Murphy 0-0 Simon Blackwell
Snooker European Masters - kvalifikace 2022 10/28 18:00 Stephen Maguire 0-0 Ashley Carty
Snooker European Masters - kvalifikace 2022 10/28 18:00 Barry Hawkins 0-0 Iulian Boiko
Futsal Liga mistrů UEFA 12:13 MNK Olmissum 1-0 Diamant Linz
Futsal Liga mistrů UEFA 12:35 KMN Dobovec KMN Dobovec 1-2 ACCS
Futsal Liga mistrů UEFA 13:02 FC Mostar SG FC Mostar SG 0-0 Dinamo Plus
Futsal Kypr - 1. divize 00:23 AC Omonia Nicosia AC Omonia Nicosia 2-2 AEL Limassol
Futsal Kypr - 1. divize 01:54 FC Apoel Nicosia FC Apoel Nicosia 5-4 AEK Larnakas
Stolní tenis Setka Cup Sviatoslav Sachuk 0-0 Oleksandr Buberenko
Stolní tenis Setka Cup 4-11 Illia Valchuk 2-6 Dmytro Rehotun
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár Yevhen Pysmennyi 2-2 Yevhen Masko
Stolní tenis Setka Cup Bohdan Chaikovskyi 0-0 Liubomyr Sheshurak
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 13-15 Ihor Solomianyi 1-0 Dmytro Kalyniuk
Stolní tenis Setka Cup Artem Lisechko 8-9 Maksym Balakiriev
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár Dmytro Zeniuk 0-0 Oleg Savenkov
Stolní tenis Česká republika - Liga Pro Vladimir Jelinek 11-11 Frantisek Pusch
Stolní tenis Setka Cup 11-13 Jaromir Zlamal 6-5 Andrej Grossu
Stolní tenis WTT Contender Tunis Ibrahima Diaw 0-0 Sathiyan Gnanasekaran
Stolní tenis Liga Pro 11-8,4-11 Anton Gerasimov 1-2 Oleg Kutuzov
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 5-11,8-11 Vadym Nechyporuk 6-6 Nazarii Hrytsyienko
Stolní tenis WTT Contender Tunis Women Nina Mittelham 3-0 Dora Madarasz
Stolní tenis Setka Cup Vitalii Levshyn 1-5 Kyrylo Yurchenko
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 11-6,11-2 Oleksandr Leonenko 3-0 Artem Tkachenko
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 5-11,9-11 Maksym Samaray 0-3 Serhii Rutskyi
Stolní tenis Setka Cup 11-8,6-11,6-11,12-10 Andrii Dombrovskyi 4-3 Valery Vlasenko
Stolní tenis Liga Pro 8-11,11-4,5-11,11-9 Vjacheslav Chernov 3-2 Alexander Skrebnev
Stolní tenis Russia Premier League Women 10-11,11-6 Daria Semenova 4-3 Daria Chernoray
Badminton French Open - čtyřhra muži Jomkoh/Kedren 0-0 Chia/Soh
Badminton French Open - čtyřhra muži Fernaldi Gideon/Sukamuljo 7-6 Lamsfuss/Seidel
Badminton French Open - čtyřhra ženy 19-21 Lee/Yap 21-20 Birch/Smith
Badminton Belgian International - ženy Natsumi Shimoda 0-0 Putri Kusuma Wardani
Badminton French Open Women 19-21 Line Christophersen 16-18 V. Sindhu Pusarla
e-Sport CS:GO - PGL Major Stockholm 01:55 MOUZ MOUZ 0-0 Renegades Renegades