Argentina - Nacional B | 05/12 16:05 | 3 | [5] CA Platense v Central Cordoba SdE [6] | L | 0-1 | |
Argentina - Nacional B | 05/04 21:35 | 3 | [6] Central Cordoba SdE v CA Platense [5] | D | 0-0 | |
Argentina - Nacional B | 04/21 00:00 | 25 | [14] Temperley v CA Platense [4] | D | 1-1 | |
Argentina - Nacional B | 04/14 18:30 | 24 | [5] CA Platense v Instituto AC Cordoba [20] | W | 2-1 | |
Argentina - Nacional B | 04/08 23:30 | 23 | [22] Santamarina Tandil v CA Platense [6] | D | 1-1 | |
Argentina - Nacional B | 04/02 00:05 | 22 | [8] CA Platense v Gimnasia Jujuy [18] | W | 1-0 | |
Argentina - Nacional B | 03/25 00:10 | 21 | [15] Defensores de Belgrano v CA Platense [12] | W | 1-2 | |
Argentina - Pohár | 03/20 23:10 | 6 | Atlético Tucumán v CA Platense | L | 1-0 | |
Argentina - Nacional B | 03/16 20:05 | 20 | [12] CA Platense v Arsenal de Sarandi [3] | W | 3-0 | |
Argentina - Nacional B | 03/12 00:05 | 19 | [8] Agropecuario v CA Platense [12] | L | 2-0 | |
Argentina - Nacional B | 03/03 22:00 | 18 | [11] CA Platense v Villa Dalmine [6] | D | 0-0 | |
Argentina - Nacional B | 02/24 21:00 | 17 | [7] Gimnasia y Esgrima v CA Platense [14] | W | 0-3 | |
Argentina - Nacional B | 02/10 20:00 | 15 | [11] CA Platense v Almagro [9] | W | 3-1 | |
Argentina - Nacional B | 02/03 01:00 | 14 | [9] Central Cordoba SdE v CA Platense [8] | L | 1-0 | |
Argentina - Nacional B | 12/08 20:05 | 13 | [7] CA Platense v Los Andes [25] | L | 0-1 | |
Argentina - Nacional B | 12/02 22:05 | 12 | [13] Atletico Rafaela v CA Platense [6] | D | 1-1 | |
Argentina - Nacional B | 11/25 20:00 | 11 | [8] CA Platense v Olimpo B Blanca [16] | W | 2-1 | |
Argentina - Nacional B | 11/11 19:00 | 10 | [24] Guillermo Brown v CA Platense [10] | D | 0-0 | |
Argentina - Nacional B | 11/04 18:10 | 9 | [13] Platense v Nueva Chicago [2] | W | 3-0 | |
Argentina - Nacional B | 10/27 19:00 | 8 | [10] Ferro Carril Oeste v CA Platense [16] | W | 0-2 | |
Argentina - Nacional B | 10/20 23:05 | 7 | [15] CA Platense v CA Brown de Adrogue [10] | D | 0-0 | |
Argentina - Nacional B | 10/09 00:05 | 6 | [5] Sarmiento v CA Platense [14] | L | 3-1 | |
Argentina - Nacional B | 09/30 19:35 | 5 | [11] Platense v Quilmes [18] | L | 1-2 | |
Argentina - Nacional B | 09/23 18:00 | 4 | [10] Independiente Rivadavia v Platense [9] | L | 1-0 | |
Argentina - Nacional B | 09/19 00:05 | 3 | [13] Platense v CD Morón [20] | W | 2-0 | |
Argentina - Pohár | 09/12 23:10 | 4 | River Plate v Platense | L | 2-0 | |
Argentina - Nacional B | 09/01 19:05 | 2 | [18] Chacarita Juniors v Platense [18] | W | 0-2 | |
Argentina - Nacional B | 08/26 18:05 | 1 | [7] Platense v Club Atletico Mitre [7] | L | 0-1 | |
Argentina - Pohár | 08/09 00:15 | 5 | General Lamadrid v Platense | W | 0-1 | |
Argentina - Pohár | 05/20 22:10 | 6 | Belgrano v Platense | W | 0-1 |
Club Atlético Platense, je argentinský fotbalový klub se sídlem ve městě Florida Este v aglomeraci Buenos Aires. Byl založen 25. května 1905. Své domácí zápasy hraje na Estadio Ciudad de Vicente López.
V současnosti klub hraje druhou nejvyšší argentinskou soutěž Primera B Nacional. V nejvyšší soutěži dosud odehrál 72 sezón.
Největšími rivaly klubu jsou Argentinos Juniors a CA Tigre.