Rusko - MHL | 01/20 11:00 | - | [10] Omskye Yastreby U20 v Sibirskie Snaypery U20 [9] | W | 5-3 | |
Rusko - MHL | 01/19 11:00 | - | [10] Omskye Yastreby U20 v Sibirskie Snaypery U20 [9] | L | 0-1 | |
Rusko - MHL | 01/08 07:00 | - | [10] Omskie Yastreby U20 v Tolpar U20 [5] | L | 1-2 | |
Rusko - MHL | 01/07 07:00 | - | [7] Omskie Yastreby U20 v Tolpar U20 [5] | L | 1-2 | |
Rusko - MHL | 12/28 11:00 | - | [9] Omskye Yastreby U20 v Avto U20 [3] | W | 4-2 | |
Rusko - MHL | 12/27 07:00 | - | [9] Omskye Yastreby U20 v Avto U20 [4] | L | 1-2 | |
Rusko - MHL | 12/20 06:00 | - | [10] Sibirskie Snaypery U20 v Omskie Yastreby U20 [7] | L | 3-1 | |
Rusko - MHL | 12/19 06:00 | - | [10] Sibirskie Snaypery U20 v Omskie Yastreby U20 [8] | W | 2-3 | |
Rusko - MHL | 12/12 08:00 | - | [14] HC Sarmaty U20 v Omskye Yastreby U20 [8] | W | 0-2 | |
Rusko - MHL | 12/11 14:00 | - | [14] HC Sarmaty U20 v Omskye Yastreby U20 [8] | W | 3-6 | |
Rusko - MHL | 12/08 13:00 | - | [11] Ladja U20 v Omskye Yastreby U20 [8] | L | 3-1 | |
Rusko - MHL | 12/07 13:00 | - | [11] Ladja U20 v Omskye Yastreby U20 [7] | L | 4-2 | |
Rusko - MHL | 11/30 11:00 | - | [6] Omskye Yastreby U20 v Sputnik U20 [5] | L | 0-4 | |
Rusko - MHL | 11/29 07:00 | - | [6] Omskie Yastreby U20 v Sputnik U20 [5] | L | 2-4 | |
Rusko - MHL | 11/26 11:00 | - | [6] Omskie Yastreby U20 v Reaktor U20 [13] | W | 6-3 | |
Rusko - MHL | 11/25 11:00 | - | [6] Omskye Yastreby U20 v Reaktor U20 [13] | W | 9-1 | |
Rusko - MHL | 11/21 10:00 | - | [3] Chaika U20 v Omskye Yastreby U20 [5] | L | 5-2 | |
Rusko - MHL | 11/20 14:00 | - | [4] Chaika U20 v Omskye Yastreby U20 [5] | L | 4-2 | |
Rusko - MHL | 11/17 14:00 | - | [1] HC Irbis U20 v Omskye Yastreby U20 [5] | L | 3-0 | |
Rusko - MHL | 11/15 10:00 | - | [1] HC Irbis U20 v Omskye Yastreby U20 [5] | W | 1-2 | |
Rusko - MHL | 11/09 12:00 | - | [12] Tyumensky Legion U20 v Omskye Yastreby U20 [5] | W | 3-4 | |
Rusko - MHL | 11/08 08:00 | - | [12] Tyumensky Legion U20 v Omskye Yastreby U20 [6] | W | 1-2 | |
Rusko - MHL | 11/05 14:00 | - | [5] Mamonty Yugry U20 v Omskye Yastreby U20 [6] | W | 2-3 | |
Rusko - MHL | 11/04 08:00 | - | [6] Mamonty Yugry U20 v Omskye Yastreby U20 [5] | L | 3-2 | |
Rusko - MHL | 10/24 07:00 | - | [4] Omskye Yastreby U20 v Ladja U20 [10] | W | 6-0 | |
Rusko - MHL | 10/23 11:00 | - | [5] Omskye Yastreby U20 v Ladja U20 [10] | W | 5-3 | |
Rusko - MHL | 10/15 11:00 | - | [15] Kuznetskie Medvedi U20 v Omskye Yastreby U20 [5] | W | 0-4 | |
Rusko - MHL | 10/14 11:00 | - | [15] Kuznetskie Medvedi U20 v Omskye Yastreby U20 [6] | W | 1-3 | |
Rusko - MHL | 10/10 07:00 | - | [6] Omskye Yastreby U20 v Belye Medvedi U20 [10] | L | 3-4 | |
Rusko - MHL | 10/09 11:00 | - | [5] Omskye Yastreby U20 v Belye Medvedi U20 [11] | L | 1-3 |
Avangard Omsk (rusky Авангард Омск) je profesionální ruský hokejový tým z města Omsk. Vznikl v roce 1950. V průběhu let hrál pod názvy Spartak (Спартак) (1950—1962), Aeroflot (Аэрофлот) (1962—1967), Kaučuk (Каучук) (1967—1972), Chimik (Химик) (1972—1974), Šinnik (Шинник) (1974—1981). Od roku 1981 se tým jmenuje Avangard (Авангард).