Rusko - VHL | 10/14 14:00 | - | [3] Rubin Tyumen v SKA-Neva [2] | W | 4-3 | |
Rusko - VHL | 10/12 14:00 | - | [4] Rubin Tyumen v Dynamo Petrohrad [1] | L | 1-2 | |
Rusko - VHL | 10/10 12:00 | - | [4] Rubin Tyumen v HC Ryazan [12] | W | 5-3 | |
Rusko - VHL | 10/05 15:00 | - | [23] Izhstal Izhevsk v Rubin Tyumen [6] | W | 2-4 | |
Rusko - VHL | 10/03 14:00 | - | [21] Neftyanik Almetyevsk v Rubin Tyumen [6] | W | 0-3 | |
Rusko - VHL | 10/01 14:00 | - | [7] Toros Neftekamsk v Rubin Tyumen [11] | W | 3-6 | |
Rusko - VHL | 09/29 14:00 | - | [4] Molot-Prikamye Perm v Rubin Tyumen [15] | W | 4-5 | |
Rusko - VHL | 09/20 14:00 | - | [11] Rubin Tyumen v Zvezda Moscow [14] | W | 3-2 | |
Rusko - VHL | 09/15 14:00 | - | [3] HC Yugra v Rubin Tyumen [5] | L | 3-2 | |
Rusko - VHL | 09/11 12:00 | - | [7] Rubin Tyumen v Sokol Krasnoyarsk [24] | W | 5-3 | |
Rusko - VHL | 09/09 14:00 | - | [12] Rubin Tyumen v Yermak Anagarsk [17] | W | 1-0 | |
Rusko - VHL | 09/07 14:00 | - | [25] Rubin Tyumen v HC Omskije Krylja [25] | W | 4-2 | |
Rusko - VHL | 09/05 12:00 | - | [5] Rubin Tyumen v Metallurg Novokuzněck [4] | L | 1-2 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/29 12:00 | - | Rubin Tyumen v Molot-Prikamye Perm | W | 4-0 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/28 11:58 | - | Rubin Tyumen v HC Omskije Krylja | W | 1-0 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/27 14:00 | - | Rubin Tyumen v HC Chelmet | W | 3-0 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/14 09:00 | - | HC Yugra v Rubin Tyumen | L | 5-4 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/13 10:00 | - | Rubin Tyumen v Toros Neftekamsk | W | 2-0 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 08/12 15:00 | - | Neftyanik Almetyevsk v Rubin Tyumen | L | 6-5 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 07/29 06:30 | - | HC Chelmet v Rubin Tyumen | W | 1-3 | |
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) | 07/28 13:30 | - | Chelmet Chelyabinsk v Rubin Tyumen | L | 2-1 | |
Rusko - VHL | 04/10 10:00 | 2 | [6] Metallurg Novokuzněck v Rubin Tyumen [5] | L | 4-3 | |
Rusko - VHL | 04/07 14:00 | 2 | [5] Rubin Tyumen v Metallurg Novokuzněck [6] | W | 6-3 | |
Rusko - VHL | 04/04 10:00 | 2 | [6] Metallurg Novokuzněck v Rubin Tyumen [5] | L | 6-1 | |
Rusko - VHL | 04/03 10:00 | 2 | [6] Metallurg Novokuzněck v Rubin Tyumen [5] | L | 5-0 | |
Rusko - VHL | 03/31 14:00 | 2 | [5] Rubin Tyumen v Metallurg Novokuzněck [6] | W | 3-2 | |
Rusko - VHL | 03/30 14:00 | 2 | [5] Rubin Tyumen v Metallurg Novokuzněck [6] | L | 2-3 | |
Rusko - VHL | 03/17 14:00 | 3 | [5] Rubin Tyumen v Gornyak Uchaly [4] | W | 5-0 | |
Rusko - VHL | 03/16 14:00 | 3 | [5] Rubin Tyumen v Gornyak Uchaly [4] | W | 5-4 | |
Rusko - VHL | 03/13 08:00 | 3 | [4] Gornyak Uchaly v Rubin Tyumen [5] | W | 2-4 |
Rubin Ťumeň (ru: Хоккейный клуб Рубин) je hokejový klub z Ťumeně, který hraje Vyšší ligu ledního hokeje (2. liga po Kontinentální hokejové lize) v Rusku. Své domácí zápasy hraje na místním stadionu Dvorec Sporta.