Date | R | Domácí v Hosté | - |
11/26 18:00 |
29 |
[379] Mick Lescure v Florian Lakat
[419] |
6-1,6-2
|
11/25 21:00 |
28 |
Evan Song v Florian Lakat
|
5-7,2-6
|
11/25 19:00 |
28 |
Ronnie Schneider v Mick Lescure
|
3-6,6-7
|
11/25 03:15 |
27 |
Jack Murray v Mick Lescure
|
2-6,6-4,1-6
|
11/25 00:40 |
27 |
[419] Florian Lakat v Lucas Catarina
[400] |
7-6,7-5
|
11/24 21:15 |
27 |
Ronnie Schneider v Alejandro Gomez
|
6-3,6-0
|
11/24 18:30 |
27 |
Evan Song v Gonzalo Escobar
|
3-6,6-4,6-2
|
11/24 02:40 |
26 |
Francisco Dias v Florian Lakat
|
6-7,4-6
|
11/23 22:00 |
26 |
Sergio Luis H Ramirez v Gonzalo Escobar
|
3-6,3-6
|
11/23 19:55 |
26 |
Jack Murray v Julian Cash
|
6-4,7-6
|
11/23 18:00 |
26 |
Marc-Andrea Huesler v Mick Lescure
|
2-6,5-7
|
11/23 18:00 |
26 |
Bruno Sant'anna v Ronnie Schneider
|
6-7,3-6
|
11/23 02:40 |
26 |
Tristan Meraut v Alejandro Gomez
|
4-6,3-6
|
11/22 19:50 |
26 |
Mauricio Echazu v Lucas Catarina
|
2-6,6-7
|
11/22 17:00 |
26 |
Evan Song v Shane Vinsant
|
6-4,3-6,7-5
|
11/22 01:50 |
25 |
Manuel Sanchez v Mauricio Echazu
|
2-6,6-1,6-7
|
11/22 00:25 |
25 |
Bruno Sant'anna v Nicholas Shamma
|
6-3,6-3
|
11/21 23:05 |
25 |
Sergio Luis H Ramirez v Eduardo Yahir Orozco Rangel
|
6-1,6-1
|
11/21 21:50 |
25 |
Jorge Panta v Florian Lakat
|
2-6,2-6
|
11/21 21:35 |
25 |
Juan I Batalla Diez v Marc-Andrea Huesler
|
2-6,0-6
|
11/21 21:00 |
- |
Sergio Luis H Ramirez v Eduardo Orozco
|
6-1,5-1
|
11/21 18:45 |
25 |
Ronnie Schneider v Jose Antonio R-Rodriguez
|
6-7,6-0,6-3
|
11/21 18:30 |
25 |
Federico Zeballos v Jack Murray
|
2-6,7-5,6-7
|
11/21 18:05 |
25 |
Orlando A Rangel v Mick Lescure
|
2-6,0-6
|
11/21 16:25 |
25 |
Julian Cash v Adam El Mihdawy
|
6-3,3-6,6-2
|
11/21 16:10 |
25 |
Alexios Halebian v Francisco Dias
|
6-7,3-6
|
11/21 16:00 |
25 |
Antonio Ruiz-Rosales v Alejandro Gomez
|
6-4,3-6,3-6
|
11/21 15:00 |
25 |
Evan Song v Alejandro Mendoza
|
6-0,6-2
|
11/21 15:00 |
25 |
Tyler Mercier v Lucas Catarina
|
0-6,3-6
|
11/21 01:30 |
25 |
Luis Patino v Gonzalo Escobar
|
2-6,2-6
|
**ITF Mexico F6**
**ITF Mexico F6** je profesionální tenisový turnaj mužů pořádaný Mezinárodní tenisovou federací (ITF). Je součástí okruhu ITF Futures a koná se v areálu Centro Deportivo Chapultepec v Mexico City v Mexiku.
Turnaj se hraje na antukovém povrchu a sestává z dvouhry a čtyřhry mužů. Jedná se o turnaj kategorie F6, což znamená, že vítěz obdrží 6 bodů do žebříčku ITF Futures.
**Historie**
Turnaj ITF Mexico F6 se koná od roku 2015. Prvním vítězem dvouhry byl Argentinec Franco Agamenone.
**Nedávní vítězové**
* **2023:** [Jméno vítěze]
* **2022:** [Jméno vítěze]
* **2021:** [Jméno vítěze]
**Důležité informace**
* **Místo:** Centro Deportivo Chapultepec, Mexico City, Mexiko
* **Povrch:** Antuka
* **Kategorie:** ITF Futures F6
* **Počet bodů za vítězství:** 6
* **Termín:** Zpravidla v únoru nebo březnu