Date | R | Domácí v Hosté | - |
05/16 07:00 |
62 |
Ciprian Alexandru Porumb v Andi Jianu
|
7-6,6-0
|
05/16 07:00 |
62 |
Marius Frosa v Alexandru Cristian Bodnariuk
|
6-1,6-1
|
05/15 10:00 |
62 |
Razvan Bobleaga v Bogdan Pavel
|
6-4,6-1
|
05/15 10:00 |
62 |
Santiago Maresca v Andrei Patrui
|
6-2,6-3
|
05/15 10:00 |
62 |
David Pata v Sergey Dorozhkin
|
1-6,6-0,3-6
|
05/15 07:00 |
62 |
Joy Vigani v Vlad Protopopescu
|
6-3,6-4
|
05/15 07:00 |
62 |
Patrick Grigoriu v Mihnea L.S. Turcu
|
2-6,6-2,6-3
|
05/15 07:00 |
62 |
Valentin Vanta v Sergiu D Medesan
|
3-6,6-3,6-1
|
05/15 07:00 |
62 |
Razvan M Codescu v Marius Frosa
|
1-6,6-7
|
05/15 07:00 |
62 |
Bogdan Ionut Apostol v Iulian Mihai Crisan Zara
|
6-2,6-3
|
05/15 07:00 |
62 |
Sorin Andrei Iordache v Sasha Supruniuk
|
6-2,6-3
|
05/15 07:00 |
62 |
Alexander Braun v Eduard Vlasceanu
|
3-6,2-6
|
05/14 12:00 |
62 |
Alexandr Vitcov v Andrei Patrui
|
2-6,0-6
|
05/14 12:00 |
62 |
Kooros Ghasemi v Iulian Mihai Crisan Zara
|
3-6,3-6
|
05/14 09:00 |
62 |
Razvan Bobleaga v Mihaita Daniel Damian
|
6-2,6-0
|
05/14 08:00 |
62 |
Berk Iliescu v Razvan M Codescu
|
3-6,1-6
|
05/14 08:00 |
62 |
Tudor Diaconu v Sasha Supruniuk
|
4-6,6-4,2-6
|
05/14 08:00 |
62 |
Sergey Dorozhkin v Dragos Iarmil Torge
|
6-1,6-4
|
08/30 08:00 |
29 |
Carlos Boluda-Purkiss v Mario Vilella Martinez
|
6-4,3-6,6-4
|
08/29 10:35 |
28 |
Filippo Leonardi v Mario Vilella Martinez
|
2-6,7-5,6-7
|
08/29 08:00 |
28 |
Dragos Dima v Carlos Boluda-Purkiss
|
3-6,6-4,4-6
|
08/28 10:25 |
27 |
Viktor Galovic v Mario Vilella Martinez
|
6-7,3-6
|
08/28 10:00 |
27 |
Filippo Leonardi v Nicolae Frunza
|
7-6,6-1
|
08/28 08:00 |
27 |
Dragos Dima v Gabriel Petit
|
7-5,6-3
|
08/28 08:00 |
27 |
Carlos Boluda-Purkiss v Vasile Antonescu
|
6-0,6-3
|
08/27 11:55 |
26 |
Mircea-Alexandru Jecan v Mario Vilella Martinez
|
3-6,3-6
|
08/27 10:45 |
26 |
Nicolae Frunza v Claudio Fortuna
|
6-1,6-2
|
08/27 10:20 |
26 |
Filippo Leonardi v Bogdan Borza
|
6-1,6-3
|
08/27 09:30 |
26 |
Gabriel Petit v Lukas Mugevicius
|
6-1,6-4
|
08/27 08:00 |
26 |
Victor Vlad Cornea v Vasile Antonescu
|
6-7,3-6
|
**ITF Rumunsko F3**
Mezinárodní tenisová federace (ITF) pořádá turnaj ITF Rumunsko F3, který se bude konat v [Město], Rumunsko. Jedná se o profesionální tenisový turnaj, který je součástí série ITF World Tennis Tour.
**Informace o turnaji:**
* **Datum:** [Datum zahájení] - [Datum ukončení]
* **Místo konání:** [Název klubu nebo sportovního areálu]
* **Povrch:** [Typ povrchu]
* **Dotace:** [Výše dotace]
**Kategorie turnaje:**
* Mužská dvouhra
* Mužská čtyřhra
**Seznam účastníků:**
Turnaj přiláká řadu talentovaných tenistů z celého světa, včetně:
* [Jméno hráče 1]
* [Jméno hráče 2]
* [Jméno hráče 3]
**Body do žebříčku:**
Vítězové a finalisté turnaje získají body do žebříčku ITF. Tyto body mohou pomoci hráčům zlepšit jejich postavení ve světovém žebříčku a kvalifikovat se na větší turnaje.
**Vstupenky a další informace:**
Vstupenky na turnaj ITF Rumunsko F3 jsou k dispozici na [Odkaz na prodej vstupenek]. Pro více informací o turnaji navštivte oficiální webové stránky [Odkaz na webové stránky turnaje].