Date R Domácí v Hosté -
10/08 08:00
29
Marcel Zielinski v Branko Djuric
1-6,2-6
10/07 11:10
28
Marcel Zielinski v Sebastian Sorger
6-1,6-3
10/07 08:00
28
Vlad Andrei Dancu v Branko Djuric
2-6,7-6,6-7
10/06 13:20
27
Sebastian Sorger v Matyas Fuele
6-7,6-2,7-5
10/06 10:20
27
David Fix v Branko Djuric
1-6,2-6
10/06 10:10
27
Marcel Zielinski v David Pichler
6-4,5-7,6-1
10/06 07:55
27
Jan Kobierski v Vlad Andrei Dancu
4-6,6-7
10/05 11:45
26
Matthias Ujvary v Marcel Zielinski
4-6,7-6,2-6
10/05 10:55
26
Branko Djuric v Jan Kupcic
6-2,4-6,6-4
10/05 09:15
26
Maik Steiner v David Pichler
4-6,0-6
10/05 09:00
26
Bor Artnak v Sebastian Sorger
6-0,3-6,3-6
10/05 08:45
26
Tom Gentzsch v David Fix
3-6,2-6
10/05 07:30
26
Tomas Lanik v Matyas Fuele
6-7,2-6
10/05 07:30
26
Kai Lemstra v Vlad Andrei Dancu
1-6,1-6
10/05 07:30
26
Lorenzo Bocchi v Jan Kobierski
2-6,0-6
10/04 12:20
25
Patrick Zahraj v Marcel Zielinski
7-6,3-6,0-6
10/04 11:55
25
Tom Gentzsch v Nik Mikovic
6-3,6-1
10/04 11:35
25
Filip Cristian Jianu v Matthias Ujvary
2-6,6-3,0-6
10/04 10:20
25
Maik Steiner v Yvo Panak
6-3,6-3
10/04 10:05
25
Radovan Michalik v David Pichler
2-6,1-6
10/04 09:45
25
Jan Kupcic v Peter Heller
6-3,6-4
10/04 09:40
25
David Fix v Dominik Kellovsky
6-4,2-6,6-3
10/04 07:30
25
Matic Dimic v Vlad Andrei Dancu
6-7,0-6
10/04 07:30
25
Gabriele Maria Noce v Tomas Lanik
5-7,5-7
10/03 13:15
25
Bor Artnak v Syl Gaxherri
7-6,6-3
10/03 09:10
25
Lorenzo Bocchi v Jan Hrazdil
6-2,6-4
10/03 08:40
25
Nicolas Buitrago v Jan Kobierski
5-7,6-7
10/03 08:00
25
Branko Djuric v Davide Galoppini
6-3,6-4
10/03 07:25
25
Liam Gavrielides v Matyas Fuele
5-7,4-6
10/03 07:25
25
Sebastian Sorger v Wenzel Graski
6-0,6-3
**ITF M15 Bad Waltersdorf**
**Datum konání:** Od [začátek turnaje] do [konec turnaje]
**Místo konání:** TC Bad Waltersdorf, Bad Waltersdorf, Rakousko
**Úroveň turnaje:** ITF M15
**Finanční dotace:** 15 000 USD
**Počet dvorců:** 12
**Povrch:** Antuka
**Kategorie:** Muži
**Harmonogram:**
* [Datum] - Kvalifikace
* [Datum] - 1. kolo
* [Datum] - Čtvrtfinále
* [Datum] - Semifinále
* [Datum] - Finále
**Turnajoví ředitelé:**
* [Jméno turnajového ředitele]
* [Jméno turnajového ředitele]
**Hlavní rozhodčí:**
* [Jméno hlavního rozhodčího]
**Seznam přihlášených hráčů:**
* [Seznam přihlášených hráčů]
**Vítězové minulých ročníků:**
* 2023: [Jméno vítěze]
* 2022: [Jméno vítěze]
* 2021: [Jméno vítěze]
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept