Date | R | Domácí v Hosté | - |
10/30 18:15 |
25 |
[295] Orlando Luz v Juan P Varillas
[155] |
Retired
|
10/30 16:00 |
25 |
[121] Federico Coria v Christian Lindell
[344] |
Retired
|
10/30 16:00 |
25 |
[311] Thiago Seyboth Wild v Thiago Monteiro
[89] |
7-6,7-6
|
10/30 16:00 |
25 |
Mauricio Echazu v Facundo D Acosta
|
3-6,6-4,5-7
|
10/30 01:35 |
25 |
[251] Francisco Cerundolo v Emilio Gomez
[144] |
6-4,3-6,6-1
|
10/29 23:00 |
25 |
[179] Mario Vilella Martinez v Roberto Quiroz
[268] |
7-6,5-7,2-6
|
10/29 21:00 |
25 |
[204] Andrea Collarini v Leonardo Mayer
[94] |
1-6,6-2,4-6
|
10/29 20:25 |
25 |
[328] Guilherme Clezar v Yannick Hanfmann
[183] |
3-6,3-6
|
10/29 18:40 |
24 |
[463] Wilson Leite v Thiago Seyboth Wild
[311] |
4-6,1-6
|
10/29 18:40 |
24 |
[199] Daniel Elahi Galan v Felipe M R Alves
[383] |
6-4,6-4
|
10/29 17:20 |
25 |
[138] Facundo Bagnis v Tomas Martin Etcheverry
[395] |
6-4,6-3
|
10/29 16:00 |
24 |
[234] Federico Zeballos v Nicolas Mejia
[417] |
6-3,4-6,6-4
|
10/29 16:00 |
25 |
[406] Gonzalo Villanueva v Pedro Sousa
[127] |
2-6,2-6
|
10/29 16:00 |
24 |
[231] Pedja Krstin v Rafael Matos
[472] |
6-7,6-3,6-1
|
10/29 00:50 |
24 |
[194] Joao Menezes v Roberto Quiroz
[268] |
2-6,2-6
|
10/28 23:55 |
24 |
Andrea Collarini v Alexander Zederbauer
|
6-2,6-2
|
10/28 23:15 |
24 |
[391] Diego Hidalgo v Ulises Blanch
[389] |
2-6,4-6
|
10/28 21:20 |
24 |
Alejandro Gonzalez v Facundo D Acosta
|
6-4,3-6,4-6
|
10/28 20:45 |
24 |
[295] Orlando Luz v Juan Pablo Ficovich
[249] |
6-3,7-6
|
10/28 20:10 |
24 |
Gonzalo Villanueva v Antonio Cayetano March
|
6-4,6-3
|
10/28 19:20 |
24 |
[384] Maxime Chazal v Francisco Cerundolo
[251] |
6-7,2-6
|
10/28 18:15 |
24 |
[345] Pedro Sakamoto v Oscar Jose Gutierrez
[371] |
6-3,6-7,4-6
|
10/28 17:45 |
24 |
[200] Facundo Mena v Christian Lindell
[344] |
6-7,2-6
|
10/28 17:45 |
24 |
[395] Tomas Martin Etcheverry v Agustin Velotti
[379] |
6-2,6-3
|
10/28 16:55 |
24 |
[448] Bastian Malla v Martin Cuevas
[440] |
5-7,2-6
|
10/28 16:00 |
166 |
Mauricio Echazu v Federico Zeballos
|
6-1,6-4
|
10/28 16:00 |
166 |
Rafael Matos v Juan Diego Rojas
|
6-0,6-1
|
10/28 16:00 |
24 |
[357] Nicolas Alvarez v Guilherme Clezar
[328] |
2-6,3-6
|
11/04 00:00 |
29 |
[124] Pedro Sousa v Guido Andreozzi
[97] |
5-7,6-1,4-6
|
11/03 01:00 |
28 |
[97] Guido Andreozzi v Santiago Giraldo
[312] |
6-4,7-6
|
Challenger Guayaquil je profesionální tenisový turnaj pro muže, který se koná v ekvádorském městě Guayaquil. Turnaj je součástí ATP Challenger Tour a hraje se na antukovém povrchu.
Turnaj byl založen v roce 1980 a od té doby se koná každý rok. Je jedním z nejdůležitějších tenisových turnajů v Jižní Americe a přitahuje mnoho špičkových hráčů z celého světa.
Vítězi turnaje se stali někteří z nejlepších tenistů světa, mezi něž patří Guillermo Coria, Fernando González a Jo-Wilfried Tsonga.
Challenger Guayaquil je skvělou příležitostí pro mladé hráče, aby získali zkušenosti a body ATP. Turnaj je také velmi populární mezi fanoušky tenisu, kteří si mohou vychutnat špičkový tenis v příjemném prostředí.