08/09 18:45 7 Fleetwood Town v Wigan 1-0
08/09 18:45 7 Huddersfield v Preston 1-4
08/09 18:45 7 Doncaster v Lincoln City 0-3
08/09 18:45 7 Rochdale v Burton Albion 2-0
08/09 18:45 7 Accrington Stanley v Tranmere 13-14
08/09 18:45 7 Mansfield v Derby 1-2
08/09 18:45 7 Grimsby v Crewe 4-0

Wikipedia - EFL Cup

EFL Cup (dříve Football League Cup nebo Capital One Cup) a česky Ligový pohár je anglický fotbalový pohár založený roku 1961 a pořádaný ligovou asociací pro týmy ze čtyř nejvyšších lig, které asociace spravuje. Nejúspěšnějším týmem poháru je Liverpool FC s deseti vítězstvími. Vedle Ligového poháru se v Anglii hraje také nejstarší fotbalová soutěž na světě FA Cup, kterou pořádá Anglická fotbalová asociace a jež je otevřená i týmům mimo čtyři nejvyšší soutěže. Vítěz Ligového poháru (EFL Cup) se automaticky kvalifikuje do 4. předkola Evropské konferenční ligy. V případě vítězství týmu, který si účast zajistil ve vyšších soutěžích, připadá toto místo nejvýše postaveném týmu, které se nekvalifikovalo do soutěží UEFA.

**Anglie: EFL Cup**

EFL Cup je anglický fotbalový pohár, kterého se účastní týmy z Premier League a EFL Championship. Turnaj se koná vyřazovacím systémem a finále se hraje na londýnském stadionu Wembley.

Soutěž byla založena v roce 1960 pod názvem Football League Cup. V roce 2016 byla přejmenována na EFL Cup po Carabao, thajské společnosti, která se stala hlavním sponzorem.

Nejvíce titulů v EFL Cupu získal Liverpool, a to celkem devět. Mezi další úspěšné týmy patří Manchester City, Manchester United a Aston Villa.