Bob Hope Chrysler Open

Results

Date R Domácí vs Hosté -
09/28 13:50 - Bob Hope Chrysler Open vs View
Bob Hope Chrysler Classic je golfový turnaj série PGA Tour, který se každoročně koná v oblasti Palm Springs v Kalifornii. Turnaj byl založen v roce 1960 a je jedním z nejstarších a nejpopulárnějších akcí na okruhu.

Turnaj nese jméno komika a herce Boba Hopeho, který byl jeho dlouholetým hostitelem. Hope byl vášnivým golfistou a turnaj pomohl proslavit díky své osobnosti a komickému nadání.

Bob Hope Chrysler Classic se hraje na čtyřech hřištích v oblasti Palm Springs: PGA West Stadium Course, La Quinta Country Club, SilverRock Resort a Tamarisk Country Club. Hřiště se každoročně střídají, přičemž jedno z nich hostí první dvě kola a další tři hostitelství třetí a čtvrté kolo.

Turnaj se hraje ve formátu rána. Celková délka hřiště je přibližně 7200 yardů a par je 72. Vítěz je určen nejnižším skóre po čtyřech kolech.

Bob Hope Chrysler Classic se pyšní dlouhou historií a mezi jeho vítěze patří taková jména jako Arnold Palmer, Jack Nicklaus, Tom Watson a Tiger Woods. Turnaj je známý nejen svou kvalitní soutěží, ale také zábavnou a přátelskou atmosférou.