Skip Esports

Hokej Live In Play Betting & Odds, Fixtures and Results

Fixtures

Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 18:30 Salzburg v Zug View
Mistrovství světa do 20 let 08/13 22:00 Kanada U20 v Česká republika U20 View
Mistrovství světa do 20 let 08/14 02:00 Germany U20 v Švýcarsko U20 View
New Zealand Ice Hockey League 08/14 04:45 West Auckland Admirals v Southern Stampede View
AIHL 08/14 07:00 Sydney Ice Dogs v Melbourne Mustangs View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 09:00 Bars v Sokol Krasnoyarsk View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 09:00 Dinamo Minsk v CSKA Moskva View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 10:00 Khimik Voskresensk v HC Rostov View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 10:00 Spartak Moskva v Ak Bars Kazaň View
Bělorusko - Pohár 08/14 11:00 HK Lida v Dynamo Maladzyencha View
Bělorusko - Pohár 08/14 11:00 HK Neman Grodno v HK Brest View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 12:00 Fischtown Pinguins Bremerhaven v Grizzlys Wolfsburg View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 12:00 EV Landshut v Straubing Tigers View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 13:00 ERC Ingolstadt v Iserlohn Roosters View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 13:00 Lada Togliatti v Gornyak View
Bělorusko - Pohár 08/14 14:00 Miner Soligorsk v Yunost Minsk View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/14 14:00 Metallurg Novokuzněck v HC Tambov View
Mistrovství světa do 20 let 08/14 18:00 Finsko U20 v Slovensko U20 View

Results

Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 16:31 EHC Mnichov v Mountfield HK 1-7
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 15:00 Krefeld Pinguine v Düsseldorfer EG 2-3
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 15:00 Karlovy Vary U20 v Mountfield HK U20 3-3
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 15:00 EHC Mnichov v Mountfield HK View
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 14:00 HC RT Torax Poruba v LHK Jestřábi Prostějov 3-1
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 14:00 Neftyanik Almetyevsk v Toros Neftekamsk 6-0
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 14:00 Metallurg Novokuzněck v HC Rostov 3-4
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 14:00 Färjestad BK v Leksands IF Postponed
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 14:00 Frölunda HC v Färjestad BK 2-3
Bělorusko - Pohár 08/13 14:00 HK Gomel v Metallurg Zhlobin 0-3
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 13:00 Letnany U20 v HC Vajgar Jindrichuv Hradec U20 3-1
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 13:00 Lada Togliatti v Sokol Krasnoyarsk 3-2
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 13:00 IF Björklöven v Vaasan Sport 1-2
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 12:00 Storhamar v Lillehammer 2-2
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 12:00 Salavat Julajev Ufa v Severstal Čerepovec 5-2
Bělorusko - Pohár 08/13 11:00 HK Mogilev v Khimik-SKA Novopolotsk 0-3
Bělorusko - Pohár 08/13 11:00 HK Vitebsk v HC Lokomotiv Orsha 3-1
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 10:00 JKH GKS Jastrzebie v Unia Oswiecim 6-1
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 10:00 HC Tambov v Khimik Voskresensk 3-6
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 09:00 Litvínov U20 v Eisbären Berlin U20 10-3
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 09:00 HC Yugra v Rubin Tyumen 0-1
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 09:00 Gornyak v Bars 1-4
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 08:00 Dynamo Moskva v Lokomotiv Jaroslavl 0-1
Klubová přátelská utkání (pouze zákl. hrací doba) 08/13 07:00 HC Nomad v Beibarys Atyrau 5-1
AIHL 08/13 07:00 Canberra Brave v Sydney Ice Dogs 8-1
AIHL 08/13 07:00 Sydney Bears v Melbourne Mustangs 2-3
New Zealand Ice Hockey League 08/13 06:15 Dunedin Thunder v Botany Swarm 0-7
New Zealand Ice Hockey League 08/13 04:45 West Auckland Admirals v Southern Stampede 2-1
Mistrovství světa do 20 let 08/12 22:00 Slovensko U20 v Lotyšsko U20 3-2